Sławomir Antoniewski, obecnie zastępca burmistrza Lubawki, w wyborach 7 kwietnia kandydat na burmistrza, zdradził, kto będzie jego zastępcą, jeśli wygra wybory.
Nazwisko kandydatki na to stanowisko padło w podkaście prowadzonym przez Iwonę Krawczyk. Sławomir Antoniewski na swoją zastępczynię wskazał Beatę Śnieżną, obecną kierownik Wydziału Promocji, Rozwoju i Oświaty. - Tak jak ja pochodzi z Lubawki - swój wybór uzasadniał Sławomir Antoniewski - Mamy, można powiedzieć, ten sam kod DNA. Pochodzimy z bloków przy ul. Krótkiej w Lubawce. Mam nadzieję, że dalej będziemy dla Lubawki pracować. - dodał kandydat na burmistrza.
Wybory odbędą się 7 kwietnia, ewentualna druga tura 21 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze