Droga Wojewódzka nr 367 w Szarocinie jest dalej remontowana. W tej chwili (3 czerwca) dziury nad przepustami zostały poszerzone, wybrany został żwir, położona warstwa asfaltu.
Wcześniej wykonawca ściągnął żwir tylko z jednego pasa - http://powiatowa.info/wiadomosci/aktualnosci/25126-beda-wylewac-asfalt
Obecnie dziury są na całej szerokości jezdni. Uskoki są szersze. 3 czerwca o godzinie 11:00 nie było widać osób pracujących przy inwestycji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze