Kolejny dzień ciemności!
Jak informuje internauta lampy przy ulicy Jeleniogórskiej dalej nie świecą. Problem trwa od początku weekendu.
Lampy nie świecą przynajmniej od nocy z soboty na niedzielę. Dzisiaj (poniedziałek, 18 grudnia) lampy się zapaliły.... rano po godzinie 7:00. Związane miało być to z usuwaniem usterki - ekipa remontująca uruchamia lampy aby sprawdzić gdzie jest problem. Niestety jak widać dantejskie ciemności trwają dalej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze