Do końca maja można głosować w plebiscycie Wałbrzych ma talent. O zwycięstwo walczy jeden mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego.
Wałbrzych ma talent to konkurs organizowany przez Starą Kopalnię. W tym roku jury obejrzało występy prawie 50 osób. Do finału zakwalifikowanych zostało niespełna 20 w dwóch kategoriach wiekowych do 12 lat i od 13 lat. Wśród uczestników finału jest Adam Waśko mieszkaniec Leszczyńca. O zwycięstwie decydować będą internetowe głosy.
Głosować można na stronie:
pod listą finalistów należy wybrać przycisk "od 13 lat", odszukać nagranie z występem Adam i zaznaczyć serce pod nagraniem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze