W sobotę przed godziną 22 policjanci wezwani zostali na drogę Raszów - Kamienna Góra. Na drodze dachował samochód.
Okazało się, że pojazd prowadził 37-letni mieszkaniec Nowej Soli. Panowanie nad samochodem stracił na łuku drogi. Jechał sam. Nic mu się nie stało.
Kierowca podczas badania trzeźwości wydmuchał ponad 0,5 promila alkoholu. Z miejsca zdarzenia trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje będzie składał wyjaśnienia. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna.
- Piłeś, nie jedź! - apeluje st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej komendy policji
źródło: komunikat policji
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze