Wczoraj na tzw. trzydziestce w okolicach Starej Białki dachowało osobowe renault.
Samochód prowadziła 22-letnia kobieta. Prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości, straciła panowanie nad samochodem i dachowała. W renault jechało troje pasażerów, w tym 1,5 roczne dziecko. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Policjanci chcieli ukarać kierującą mandatem w wysokości 2 tys. zł i 10 punktami karnymi. Kobieta odmówiła przyjęcia takiej kary. Sprawa trafi do sądu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze