Dzisiaj (niedziela, 1 września) odbył się Bieg Pustelnika. Zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 10 km.
Przed startem uczestnicy minutą ciszy uczcili 80. rocznicę wybuchy II wojny światowej.

W kategorii open wygrał Daniel Koszykowski (Cesarzowice). Drugi był Tadeusz Sitek, najlepszy zawodnik z gminy Marciszów. Trzeci Rafał Tomczyk (Wrocław). Najlepszą panią okazała się Edyta Ferenc-Szmuć z Lewina Kłodzkiego. Drugie miejsce zajęła Justyna Borkowska z Sędzisławia, trzecie Anna Świerk z Janowic Wielkich. Nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Szymon Maciuszek z Kamiennej Góry, dla najstarszego Zygmunt Witkowski z Pustelnika.
Pomysłodawcą zawodów był Wojciech Cepielik. Organizatorami sołtys oraz rada sołecka Pustelnika przy udziale Urzędu Gminy Marciszów.

fot. gmina Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze