Z powodu prowadzonych prac modernizacyjnych sieci wodociągowej w czwartek (25 lipca) w części Chełmska Śląskiego nie będzie wody.
Prace rozpoczną się rano. Przerwy w dostawie wody dotyczyć będą odbiorców przy ul. Sądeckiej, Podhalańskiej i części Starorynkowej w Chełmsku Śląskim.
Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Za utrudnienia przepraszamy.
Sanikom
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze