Marek i Karolina Homoncik zajęli czwarte miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Świata w tańcu towarzyskim. Turniej rozgrywany był w Assen.
Tancerze związani z powiatem kamiennogórskim wystartowali w kategorii 40+ w pięciu tańcach standardowych. W finale zajęli czwarte miejsce.
Pierwsze miejsce zajął para z Holandii - Serhii Shulha & Olha Shulha, drugie reprezentacji Niemiec - Ralf Laemmermaier & Stella Laemmermaier, a trzecie miejsce Domenico Mazzaglia & Giuseppina Borgonovo z Włoch.
fot. facebook / Marek Homoncik
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze