Reklama

Mistrzostwa Polski w Kumite Kyokushin Karate - Fight Club Lubawka osiągnął sukces - wygrali drugie miejsce w turnieju. Zawodnicy Gracjan Kocum i Ola Kalińska zdobyli tytuł vicemistrzów, Norbert Ratajczyk i Kamil Maj zajęli trzecie miejsca. Drużyna była najlepsza w Pisarzowicach.

Zawodnicy Fight Club Lubawka walczyli w sobotę (18 listopada) na Mistrzostwach Polski w Kumite Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Turniej rozegrał się w Międzyzdrojach.

Na macie walczyło sześcioro zawodników lubawskiego klubu.

Tytuły vicemistrzów (II miejsce) zdobyli: Gracjan Kocum i Ola Kalińska. 

III miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Norbert Ratajczyk i Kamil Maj. 

Po za strefą medalową znalazła się Maja Pietrzak i Julia Stec. 

Dla grupy Fight Club Lubawka był to udany weekend. W turnieju w Pisarzowicach byli najmocniejszą drużyną:

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama