Zawodnicy Fight Club Lubawka walczyli w sobotę (18 listopada) na Mistrzostwach Polski w Kumite Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Turniej rozegrał się w Międzyzdrojach.
Na macie walczyło sześcioro zawodników lubawskiego klubu.
Tytuły vicemistrzów (II miejsce) zdobyli: Gracjan Kocum i Ola Kalińska.
III miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Norbert Ratajczyk i Kamil Maj.
Po za strefą medalową znalazła się Maja Pietrzak i Julia Stec.
Dla grupy Fight Club Lubawka był to udany weekend. W turnieju w Pisarzowicach byli najmocniejszą drużyną:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze