Zakończenie rozgrywek piłki nożnej oznacza, że cztery drużyny z powiatu kamiennogórskiego mają prawo gry w nowym sezonie w wyższej klasie rozgrywkowej.
Jak już pisaliśmy, Orzeł Lubawka awansował do IV ligi.
Awans do jeleniogórskiej klasy A wywalczyły: Bóbr Marciszów, Lesk Sędzisław i Włókniarz Chełmsko Śląskie.
Przedwczesne zakończenie rozgrywek oznacza, że żadna drużyna nie spadnie. Drużyny, które awansowały mogą zrezygnować z gry w wyższej lidze, np. gdy nie będą miały możliwości finansowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze