Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala po czołowym uderzeniu samochodu w przydrożne drzewo.
Do zdarzenia doszło przed godziną 10 na drodze wojewódzkiej między Pisarzowicami a skrzyżowaniem do Raszowa. Na łuku drogi kierujący samochodem stracił nad nim panowanie. Pojazd uderzył czołowo w drzewo.
Samochodem jechały dwie osoby. Kierowcą był 23-leti mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. On i pasażerka przewiezieni zostali do szpitala.

fot. facebook / Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze