Dzisiaj rano doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Do zdarzenia doszło w Sędzisławiu.
Z ustaleń policji wynika, że volkswagena sharana prowadziła 38-letnia mieszkanka Mieroszowa. Na łuku drogi, oślepiona przez słońce, zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w autobus prowadzony przez 55-latka. W obu pojazdach jechali tylko kierowcy.
Kierowcom nic poważnego się nie stało. Pojazdy zostały na tyle uszkodzone, że policjanci zabrali dowody rejestracyjne.
fot. facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze