Dzisiaj (piątek, 11 października) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił czeski duet dreampopowy teepee.
Muzycy grają ze sobą od 2015 roku. Natychmiast zaczęli robić zamieszanie w lokalnym środowisku muzycznym hipnotyzującymi występami i teledyskami. Brzmienie teepee to odurzające harmonie wokalne połączone z delikatną gitarą akustyczną i brudniejszą gitarą elektryczną. To także subtelne sample i melancholijne teksty wyśpiewane po angielsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze