Reklama

Czekają na lawetę

Samochód osobowy, którym podróżowało trzech obcokrajowców, wypadł z drogi krajowej nr 5 w Marciszowie.

Aktualizacja 11:17

Samochó został usunięty z miejsca zdarzenia.

Oryginalna informacja
Na miejsce wezwani zostali policjanci i strażacy. Na szczęście okazało się, że nikomu nic się nie stało. Samochód znajduje się poza drogą. Na miejsce wezwana została laweta. W tej chwili (godz. 10:10) na miejscu pozostaje policja oraz zastęp OSP Marciszów. Strażacy będą zabezpieczać miejsce zdarzenia w czasie usuwania pojazdu.

W tej chwili zdarzenie nie jest przyczyną utrudnień w ruchu. Ograniczeń można spodziewać się podczas usuwania pojazdu.

Reklama

fot. facebook / 998 Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama