Podczas Dni Kamiennej Góry przedszkolaki wezmą udział w sportowej olimpiadzie. Dzieci bardzo poważnie podchodzą do zawodów i trenują.
Dzisiaj (czwartek, 25 maja) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze trenowały dzieci z Przedszkola nr 1 (ul. Spacerowa). Wzięły udział w grach sportowe, tańcach i zabawach.
Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal za udział w potyczkach sportowych, a grupy: Ślimaczków, Pszczółek, Żabek, Motylków i Biedronek - ananasowe dyplomy uznania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze