Reklama

Cressovia Cup

Przez cały sierpień w Krzeszowie rozgrywany był turniej tenisa ziemnego. Dzisiaj (piątek, 30 sierpnia) odbyło się podsumowanie rywalizacji i wręczenie pucharu zwycięzcy.

 

IV Cressovia Cup zorganizowali animatorzy z krzeszowskiego Orlika. W turnieju zagrało 12 zawodników z powiatu kamiennogórskiego i okolic m.in. z Grząd i Chełmca. Turniej rozegrany został systemem ligowym. Poziom był na tyle wyrównany, że o pierwszym miejscu decydował stosunek setów.

Turniej wygrał Kamil Sobociński, który w zeszłorocznej edycji zajął drugie miejsce.

Puchar w tegorocznej edycji turnieju ufundowała dyrektor krzeszowskiej szkoły.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama