Przez cały sierpień w Krzeszowie rozgrywany był turniej tenisa ziemnego. Dzisiaj (piątek, 30 sierpnia) odbyło się podsumowanie rywalizacji i wręczenie pucharu zwycięzcy.
IV Cressovia Cup zorganizowali animatorzy z krzeszowskiego Orlika. W turnieju zagrało 12 zawodników z powiatu kamiennogórskiego i okolic m.in. z Grząd i Chełmca. Turniej rozegrany został systemem ligowym. Poziom był na tyle wyrównany, że o pierwszym miejscu decydował stosunek setów.
Turniej wygrał Kamil Sobociński, który w zeszłorocznej edycji zajął drugie miejsce.
Puchar w tegorocznej edycji turnieju ufundowała dyrektor krzeszowskiej szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze