W ramach trzytygodniowej trasy koncertowej po Polsce Ragnar Ólafsson codziennie występuje w innym mieście. Dzisiaj (czwartek, 19 września) zagrał w sali widowiskowej kamiennogórskiego ratusza.
Podczas polskich koncertów muzyk z Islandii promuje debiutancki album ?Urges?. Do tej pory Ragnar tworzył kilka zespołów, grał różne gatunki muzyki. Wydał kilka płyt. Pisał również muzykę filmową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze