Wczoraj (sobota, 18 października) strażakom z Pastewnika oficjalnie przekazany został nowy wóz bojowy.
Dla OSP Pastewni kgmina kupiłanowego citroena jumpera. Pojazd zastąpił dwa wysłużone wozy stara i żuka. Wczoraj nastąpiło oficjalne przekazanie samochodu.
Samochód kosztował 184 tys. zł, o jego wyposażeniu pisaliśmy: Citroen dla Pastewnika.
fot. OSP Pastewnik
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze