Rada Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych w Krzeszowie zaprasza na Słodki Piknik Ciast, który odbędzie się 30 maja (Boże Ciało) na placu przed bazyliką w Krzeszowie.
Piknik rozpocznie się o godzinie 11.45 (po procesji). Ciasta przygotują gospodynie z Krzeszowa i okolic. Dochód przeznaczony zostanie na sprzęt audio-wideo dla krzeszowskiej szkoły.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze