Dzisiaj (niedziela, 22 marca) ratownicy wezwani zostali do płonącego samochodu. Po ugaszeniu ognia strażacy znaleźli zwęglone ciało.
Volkswagen polo płonął na terenie byłych kamieniołomów między Lubawką a Przedwojowem. Ogień zobaczyła osoba jadąca pobliską drogą krajową nr 5. Zatrzymała się i wezwała ratowników.
Zwęglone ciało znalezione zostało na przednim fotelu. Na razie nie wiadomo czy to ciało kobiety czy mężczyzny. Nieznane są przyczyny pożaru. Na miejscu pracują technicy i prokurator.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze