W piątek (2 stycznia) w Szarocinie doszło do nietypowej kolizji. Na szczęście ucierpiało tylko mienie.
Wszystko zaczęło się od chwili nieuwagi. Jeden z kierujących jadących od strony Kamiennej Góry, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. Tego manewru nie zauważył 37-latek, jadący za tym pojazdem. Unikając najechania na tył stojącego pojazdu, kierujący odbił w lewo, przejechał przez chodnik, najechał na ławkę stojącą przed budynkiem i uderzył w zaparkowany pojazd.
Sprawca ukarany został mandatem w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze