Reklama

Chełmsko bez wozu

Star użytkowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Chełmsku Śląskim kolejny raz odmówił posłuszeństwa. Jak informują strażacy na swoim profil facebookowym, nie mogli wrócić z ćwiczeń w Jaworze.

 

Dzisiaj (wtorek, 14 maja) w Jaworze odbywały się ćwiczenia kampanii obwodowej. Star 244 z OSP Chełmskie Śląskie odmówił posłuszeństwa między Jaworem a Świnami. Najprawdopodobniej poważnej awarii uległ silnik wozu. Strażacy musieli wezwać holownik.

Użytkowany przez OSP Chełmsko Śląskie star wyprodukowany został w 1987 roku. Jednostka OSP w Chełmsku Śląskim należy do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama