Star użytkowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Chełmsku Śląskim kolejny raz odmówił posłuszeństwa. Jak informują strażacy na swoim profil facebookowym, nie mogli wrócić z ćwiczeń w Jaworze.
Dzisiaj (wtorek, 14 maja) w Jaworze odbywały się ćwiczenia kampanii obwodowej. Star 244 z OSP Chełmskie Śląskie odmówił posłuszeństwa między Jaworem a Świnami. Najprawdopodobniej poważnej awarii uległ silnik wozu. Strażacy musieli wezwać holownik.
Użytkowany przez OSP Chełmsko Śląskie star wyprodukowany został w 1987 roku. Jednostka OSP w Chełmsku Śląskim należy do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze