Wokół zalewu Bukówka po raz kolejny wędrować będą uczestnicy charytatywnego marszobiegu. Tym razem zbierane będą fundusze na pomoc dla pogorzelców z gminy Lubawka oraz na zakup protez dla osób poszkodowanych w wyniku działań wojennych.
Bazą marszobiegu będzie wiata nad zbiornikiem Bukówka. Trasa wyznaczona została wokół zbiornika. Pierwsi uczestnicy wystartują 20 września o godzinie 19:00. Organizatorzy chcą, aby przez kolejne 24 godziny cały czas ktoś był na trasie. Dołączyć i zrezygnować można w każdej chwili. Przebiec czy przejść można dowolną ilość okrążeń.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze