Niska temperatura, opad śniegu z deszcze wczoraj wieczorem i w nocy spowodowało, że na droga zrobiło się ślisko. Na terenie powiatu rano doszło do kilku niegroźnych stłuczek. Na zdjęcie droga wojewódzka przed Pisarzowicami, przy moście.
Według prognoz w dzień temperatura powinna podnieść się do plus kilku stopni. Wieczorem natomiast temperatura spaść ma poniżej zera.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze