Na jutro zaplanowane jest uroczyste otwarcie drogi ekspresowej S3 między Kamienną Górą a Lubawką.
Jutro na Dolnym Śląsku przebywać będzie premier Mateusz Morawiecki. Przed południem będzie w Świdnicy, później w Wałbrzychu.
Na godzinę 14:00 zaplanowane jest uroczyste otwarcie drogi S3 z udziałem premiera. Uroczystość ma się odbyć na węźle Kamienna Góra Północ, czyli w Ptaszkowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze