Dzisiaj (niedziela, 20 grudnia) w III Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Lesznie grały zespoły chłopców reprezentując AMS Mini Volley Kamienna Góra.
W rozgrywkach wzięły udział drużyny z całej Polski m.in AS 13 Koszalin, Bzura Ozorków, UKS 9 Leszno, AS Zenit Wrocław, IUKS Jedynka Poznań, Energetyk Poznań, Tarnovia Volley Tarnowo Podgórne, UKS Jedynka Miedzyrzecz, SPS Lębork, UKS Dwójka Milicz, UKS Dwójka Stęszew, UKS Piast Krotoszyn.
W kategorii dwójek para: Antoni Garlicki i Antoni Piech zajęła ósme miejsce w stawce 18 zespołów. - Cieszymy się, że chłopcy z każdym turniejem czują się na boisku pewniej i coraz lepiej radzą sobie z trudnymi sytuacjami zafundowanymi im przez przeciwników. - mówią trenerzy
Trójka w składzie: Kacper Zawilowicz, Wiktor Lorek i Jakub Andrzejczyk zdobyła trzecie miejsce. Jako jedyni w turnieju pokonali zwycięzcę dzisiejszych rozgrywek- AS 13 Koszalin. - Wracamy zadowoleni, choć lekki niedosyt pozostaje... bo zwycięstwo w całym turnieju było w naszym zasięgu. Zawodnicy AMS MINI VOLLEY pokazali, że są wstanie powalczyć z czołówką najlepszą w kraju. - podsumowują trenerzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze