Reklama

Brąz trójek

Dzisiaj (niedziela, 20 grudnia) w III Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Lesznie grały zespoły chłopców reprezentując AMS Mini Volley Kamienna Góra.

 

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z całej Polski m.in AS 13 Koszalin, Bzura Ozorków, UKS 9 Leszno, AS Zenit Wrocław, IUKS Jedynka Poznań, Energetyk Poznań, Tarnovia Volley Tarnowo Podgórne, UKS Jedynka Miedzyrzecz, SPS Lębork, UKS Dwójka Milicz, UKS Dwójka Stęszew, UKS Piast Krotoszyn.

W kategorii dwójek para: Antoni Garlicki i Antoni Piech zajęła ósme miejsce w stawce 18 zespołów. - Cieszymy się, że chłopcy z każdym turniejem czują się na boisku pewniej i coraz lepiej radzą sobie z trudnymi sytuacjami zafundowanymi im przez przeciwników. - mówią trenerzy

Reklama

Trójka w składzie: Kacper Zawilowicz, Wiktor Lorek i Jakub Andrzejczyk zdobyła trzecie miejsce. Jako jedyni w turnieju pokonali zwycięzcę dzisiejszych rozgrywek- AS 13 Koszalin. - Wracamy zadowoleni, choć lekki niedosyt pozostaje... bo zwycięstwo w całym turnieju było w naszym zasięgu. Zawodnicy AMS MINI VOLLEY pokazali, że są wstanie powalczyć z czołówką najlepszą w kraju. - podsumowują trenerzy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama