W ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2015 rozdane zostały pierwsze medale w biegach narciarskich. Dzisiaj (czwartek, 12 lutego) biegacze rywalizowali w sprintach stylem klasycznym na dystansie 1 km.
W grupie juniorek B trzecie miejsce zajęła Paulina Trzaska (MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk).
W grupie juniorów A Klaudiusz Kogut (MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szklarska Poręba) sklasyfikowany został na 16 miejscu.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze