Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa proszę wszystkich o oddawanie krwi. Rozpoczęły się ferie. Jak co roku zmniejsza się ilość krwiodawców, a ze względu na większą ilość wypadków zapotrzebowanie na krew rośnie.
Oddać krew można w RCKiK w Wałbrzychu (godz. 8:00-12:00).
ul. Bolesława Chrobrego 31 (dojazd od ul. Andrzeja Szmidta oraz ul. Czerwonego Krzyża)
Wałbrzych
Informacje o pobraniach krwi przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa publikujemy w dziale pobrania krwi
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze