Uwaga mieszkańcy Rędzin i Pisarzowic. W Stacji Uzdatniania Wody w Rędzinach brakuje wody. Dzisiaj (sobota, 25 lipca) wodę do przepompowni dowoziła straż pożarna.
Dzisiaj od godziny 17:00 wóz OSP Krzeszów ze zbiornikiem 6 000 litrów i OSP Ogorzelec ze zbiornikiem 2 500 litrów dowoziły czterokrotnie wodę do Rędzin z ujęcia w Raszowie. Obecnie (godzina 21:00) wody w zbiorniku jest około 50%.
Ujęcie w Rędzinach pompuje mniej wody niż jest zużywane przez mieszkańców podłączonych do wodociągu.
Sołtys Pisarzowic, Jan Łepski, apeluje o rozsądne korzystanie z wody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze