Dzisiaj piątek (22 grudnia) z powodu awarii sieci wodociągowej w Lubawce w rejonie ulic: Nadbrzeżnej, Szerokiej, Zakopiańskiej i części Podgórza, występować będą przerwy w dostawie wody. Przerwy potrwać ma do południa.
Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Za utrudnienia przepraszamy
Sanikom
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze