Reklama

Brak oznakowanych objazdów

Mieszkańcy Pisarzowic alarmują, nigdzie w terenie nie ma informacji o objazdach remontowanej ul. Głównej. Jedyne informacje publikowane są na stronie starostwa.

W Pisarzowicach trwa remont ul. Głównej. W poniedziałek część ulicy została wyłączona z ruchu. Prace przedłużyły się, jak wynika z komunikatów starostwa, na wtorek i środę. Mieszkańcy informują, że ten odcinek był również zamknięty w czwartek i dzisiaj.

Zamykanie przejazdu podczas remontu nie dziwi. Mieszkańcy skarżą się jednak, że na drogach nie ma żadnych informacji o objeździe. Kierowcy jadący od strony Kamiennej Góry mogą wjechać kilkanaście metrów w ul. Główną aż do barierek. Nie ma żadnych znaków. Z drugiej strony, na dojeździe od strony Rędzin i Czarnowa przed proponowanym objazdem ul. Białą nie ma żadnych znaków.

Reklama

Sprawą zainteresowaliśmy starostwo, jako zarządcę drogi i zleceniodawcę remontu. Na miejscu oznakowanie sprawdzi wicestarosta Andrzej Mankiewicz.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama