Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze insp. Janusz Cygal wspólnie z kadrą kierowniczą, policjantami oraz pracownikami Policji, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzą wszystkim mieszkańcom powiatu kamiennogórskiego samych radosnych chwil, spokoju, miłości, a przede wszystkim bezpieczeństwa.
Życzą również, aby ten świąteczny czas był przepełniony wyłącznie dobrem, serdecznością, był wolny od trosk, kłopotów i codziennego zabiegania. Niech w nadchodzącym Nowym Roku spełnią się wszystkie marzenia. Pamiętajmy, aby podczas świąt nie zapominać o geście dobroci dla tych, dla których wsparcie w trudnych chwilach, czasami samotności, jest bardzo ważne. Dzielmy się dobrem, uśmiechem i radością. Wesołych Świąt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze