Centrum Kultury zaprasza na premierę gry Bolko’s Quest. Gra powstała podczas zajęć zorganizowanych w Centrum Kultury podczas zeszłorocznych wakacji.
Grę przygotowali uczestnicy letnich akademii: plastycznej i multimedialnej. Uczestnicy akademii plastycznej wykonali m. in. elementy tła, scenografii i zaprojektowali postaci do gry komputerowej. Resztę przygotowali uczestnicy zajęć multimedialnych. To oni pracowali nad animacjami i programowaniem, przygotowali również efekty dźwiękowe.
Premiera gry zaplanowana jest w Centrum Kultury na 23 stycznia o godzinie 12:00 w sali 421. W programie, oprócz prezentacji gry, turniej gier retro.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze