Przed budynkiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce stanęła rzeźba Bolka I. Docelowo ma zostać zamontowana w centrum miasta.
Rzeźba powstałą w ramach projektu "Powrót księcia". Na razie będzie stałą przy szkole. W tym czasie uczniowie będą poznawać dzieje księcia Bolka I. Odbywać mają się również konkursy literackie i plastyczne.
Docelowo rzeźba stanie koło rynku, we wnęce budynku przy Alei Wojska Polskiego 1.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze