W rocznicę uchwalenia konstytucji 3 Maja w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się bluesowy koncert.
Na scenie zaprezentował się rodzinny zespół Mizia & Mizia Blues Band. Bluesowa grupa istnieje od 2000 roku. Na kamiennogórskiej scenie rozbrzmiały zarówno klasyczne bluesowa utwory, jak i kompozycje z najnowszej (covidowej) płyty zespołu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze