W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce odbył się dzisiaj koncert grupy Z dzielni chłopcy.
Koncert odbył się w Domu Kultury w Lubawce. W sali widowiskowej powstała kawiarenka. Przy stolikach usiadła grupa fanów bluesa. Koncert był bezpłatny, ale każdy z widzów mógł wrzucić datek do WOŚP-owej puszki. Muzycy wykonali własne wersje znanych przebojów oraz własne kompozycje.
Współorganizatorem koncertu bluesowej grupy z zagłębia miedziowego były Dwa Dęby ze Starej Białki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze