Dzisiaj strażacy z OSP Pisarzowice i PSP Kamienna Góra walczyli z pożarem traw, który rozprzestrzeniał się bardzo blisko zabudowań.
Strażacy wezwani zostali tuż po godzinie 14. Pożar wybuchł w Pisarzowicach. Ogień objął łąkę i część lasu, zbliżał się do zabudowań. Z ogniem zaczął walczyć jeden z mieszkańców. Strażacy wsparli go używając m.in. tłumic. Sytuacja byłą jednak na tyle niebezpieczna, że zdecydowano się użyć wody.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze