Z okazji Święta Niepodległości w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się Biesiada Polska.
Imprezę zaplanowano na sobotę (11 listopada) od godziny 15:00.
Pieśni patriotyczne i biesiadne śpiewać będą
Do wspólnego śpiewu przy słodkim poczęstunku lubianych pieśni patriotycznych i biesiadnych serdecznie zapraszają: przedszkolaki z Pisarzowic oraz zespoły Olga z Kamiennej Góry i Złote Nutki z Przedwojowa.
Dla najmłodszych uczestników biesiady organizatorzy zapowiadają warsztaty kreatywne- Kwiaty polskie malowane na szkle.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze