Reklama

Biegowa olimpiada

W dniach 17-23.02 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. W zawodach startowały wychowanki MUKN Pod Stróżą, obecnie trenujące w LZS Sokół Szczyrk (uczennice SMS Szczyrk) Aleksandra i Weronika Mikołajczyk.

 

Siostry startowały w kategorii juniorka młodsza. W sztafetach sprinterskich (22 lutego) wywalczyły złoty medal. Bieg rozegrany został stylem klasycznym na dystansie 3x1,6 km dla każdej z zawodniczek.

W czwartek (20 lutego) w biegu stylem dowolnym na dystansie 5 km Weronika była 10, Aleksandra 12.

W środę (19 lutego) w sprintach techniką dowolną Weronika walczyła w finale, zajęła czwarte miejsce. Aleksandra zajęła 12 miejsce.

We wtorek (18 lutego) rozegrany został bieg na dystansie 7,5 km stylem klasycznym. Weronika zajęła 13 miejsce, Aleksandra 15.

Reklama

Wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama