W dniach 17-23.02 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. W zawodach startowały wychowanki MUKN Pod Stróżą, obecnie trenujące w LZS Sokół Szczyrk (uczennice SMS Szczyrk) Aleksandra i Weronika Mikołajczyk.
Siostry startowały w kategorii juniorka młodsza. W sztafetach sprinterskich (22 lutego) wywalczyły złoty medal. Bieg rozegrany został stylem klasycznym na dystansie 3x1,6 km dla każdej z zawodniczek.
W czwartek (20 lutego) w biegu stylem dowolnym na dystansie 5 km Weronika była 10, Aleksandra 12.
W środę (19 lutego) w sprintach techniką dowolną Weronika walczyła w finale, zajęła czwarte miejsce. Aleksandra zajęła 12 miejsce.
We wtorek (18 lutego) rozegrany został bieg na dystansie 7,5 km stylem klasycznym. Weronika zajęła 13 miejsce, Aleksandra 15.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze