Aktualizacja 16:28
Wśród mężczyzn trasę najszybciej pokonał Marcin Trela (38 minut). Wśród kobiet pierwsza dobiegła Małgorzata Sajdak (54 minuty).
Oryginalna informacja
Kilkanaście osób zdecydowało się na udział w drugim biegu Policz się z cukrzycą zorganizowanym w Pisarzowicach. Impreza zorganizowana została w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Biegacze oraz miłośnicy nordic walking wystartowali spod szkoły w Pisarzowicach. Mieli do pokonania trasę o długości ok. 7 km. Wpisowe oraz dobrowolne datki trafiły do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Z powodu silnego wiatru zrezygnowano z Biegu malucha. Rywalizacja dzieci miała poprzedzić start dorosłych.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze