Reklama

Bieg z przeszkodami - galeria zdjęć

Prawie 100 zawodników stanęło na starcie pierwszej edycji biegu MasakRun zorganizowanego w Lubawce.

 

Zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości ok. 5 km. Oprócz trudnych podbiegów, organizatorzy przygotowali dla nich kilkanaście przeszkód.

Start biegu wyznaczony został na dole stoku narciarskiego. Juz pierwsze kroki biegacze pokonywali ostro pod górę. Wbiegali po skoku do połowy wysokości, później lasem dobiegli do skoczni narciarskiej i finiszowali pod górę, po zeskoku. Po drodze musieli pokonać kilkanaście przeszkód.

Zwycięzca biegu, Bartosz Oniszczuk z Rębiszowa) potrzebował na pokonanie trasy 18 minut 44 sekundy. Drugi był Krzysztof Gregorczyk z Chełmska Śląskiego (najlepszy w M40), a trzeci Grzegorz Bublis z Kamiennej Góry (drugi w M30).

Reklama

Wojciech Kościelniak (Kamienna Góra) - 9 w open, 5 w M30,
Krzysztof Klich (Kamienna Góra) - 25 w open, 12 w M30,
Tomasz Klich (Kamienna Góra) - 29 w open, 13 w M30,
Grzegorz Kłębczyk (Krzeszów) 32 w open, 10 w M20,
Mateusz Kondoł (Lubawka) 34 w open, 11 w M20,
Nitaj Stelmach (Kamienna Góra) 39 w open, 13 w M20,
Marcelina Kurzeja-Wyrostek (Lubawka) 67 w open, 15 wśród kobiet, 9 w K30,
Karol Cieślar (Lubawka) 88 w open, 18 w M20,
Joanna Piekarczyk (Lubawka) 93 w open, 13 w K20,
Karolina Szewczyk (Kamienna Góra) 95 w open, 34 wśród kobiet, 14 w K20.

Sklasyfikowanych zostało 96 zawodników.

Reklama

W klasyfikacji drużynowej wygrała ekipa Twardziele Team Bogatynia. Drugie miejsce zajął SRTG Wałbrzych, a trzecie Kamiennogóska Grupa Biegowa.

Wyniki za datasport.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama