Dom Kultury w Lubawce zaprasza przedszkolaków i młodsze dzieci na Bieg Motyla. Impreza odbędzie się na stadionie w Lubawce.
Będzie to juz trzecia edycja tej imprezy. Uczestnicy spotykają się 20 sierpnia o godzinie 10 przy szkole w Lubawce. Wspólnie przejdą na stadion, na którym zaplanowano biegi i inne konkurencje.
Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3D3ThyePetGEsRL8ev2QSS0vRqowNvBPUm1Pz3OIvOWHqeQ/viewform
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze