W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pisarzowicach odbył się 1. Bieg "Policz się z cukrzycą". Bazą biegu był Dom Kultury.
W biegu i zawodach nordic walking wystartowało ponad 50 osób. Bieg jako pierwszy ukończył Marcin Trela. Wśród zawodników nordic walking najszybsza była Renata Zawiślak.
Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1158323808405311&type=3
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze