W poniedziałek Dom Kultury w Lubawce rozpoczyna tydzień czytania dzieciom i książkowe szaleństwo na chodniku.
Codziennie aż do piątku na chodniku przed Domem Kultury w Lubawce zaplanowano spotkanie z bohaterami dziecięcej literatury. Oprócz czytania organizatorzy zapraszają na warsztaty i zabawy.
W poniedziałek bohaterem będzie Lokomotywa (początek zabaw o godzinie 14:00), we wtorek Jadzia Pętelka (12:00), w środę Kici Kocia (14:00), w czwartek Basia (14:00) w piątek Pucio (13:00).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze