Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze włączyła się do kampanii Biała Wstążka.
Międzynarodowa kampania skierowana jest do mężczyzn. Ma pomagać w walce z przemocą wobec kobiet. Symbolem kampanii jest biała wstążka. W ramach kampanii w ZSZiO przygotowana została gazetka ścienna. Uczniowie odczytali rówieśnikom ulotkę oraz wręczali białe wstążki i ulotki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze