Pojawił się nowy kandydat na burmistrza Kamiennej Góry. Dużo obiecuje!
Ruszyła "kampania reklamowa" nowego kandydata. Burmistrzem Kamiennej Góry chce zostać Shahabuddin Rahman. Jak tłumaczy na filmie promocyjnym, pochodzi z Bangladeszu. Jego prapraprababcia urodziła się w Kamiennej Górze i przekazała rodzinie opowieść o pięknym mieście swojego urodzenia. Po 30 latach starań Rahman przyjechał do Kamiennej Góry i chce zostać burmistrzem tego miasta. Pod jego rządami Kamienna Góra będzie tak wspaniała, jak w opowieściach prapraprababci.
Obietnice kandydata są proste. W Ptaszkowie powstanie międzynarodowy port lotniczy, na terenie osiedla Antonówka centrum biznesowe, a nad zalewem egzotyczny kurort wypoczynkowy. Jeśli Rahman wygra, każdy otrzyma za darmo średnie rollo.
Zobaczymy kiedy "kampania wyborcza" zmieni się w promocję kebabu :)

kadr z filmu promującego nowego kandydata
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze