Policjantka z kamiennogórskiej komendy spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie. Rozmowa dotyczyła bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności bezpiecznej drogi do szkoły.
W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" policjanci przypominają uczniom zasady poruszania się na drogach i ulicach, omawiają zasady korzystania z przejść dla pieszych, wyjaśniają kiedy trzeba nosić elementy odblaskowe.
Najmłodsze dzieci otrzymały kolorowani "Światła, przejście dla pieszych".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze