Reklama

Zatrzymanie nie mieli odpowiedniego prawa jazdy

W czwartek na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie mieli prawa jazdy kategorii A, a jechali motocyklami.

Do pierwszego zatrzymania doszło po godzinie 9 w Szarocinie. Motocyklem kierował 36-latek z powiatu jaworskiego. Policjantom tłumaczył, że chciał się przejechać motocyklem kolegi. 

Do drugiego zatrzymania doszło po godzinie 15 w Pustelniku. Tym razem zatrzymany został 47-latek z województwa opolskiego.

Za popełnione wykroczenie panom grozi co najmniej 1500 zł grzywny i orzekany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra Aktualizacja: 31/05/2024 17:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama