W czwartek na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie mieli prawa jazdy kategorii A, a jechali motocyklami.
Do pierwszego zatrzymania doszło po godzinie 9 w Szarocinie. Motocyklem kierował 36-latek z powiatu jaworskiego. Policjantom tłumaczył, że chciał się przejechać motocyklem kolegi.
Do drugiego zatrzymania doszło po godzinie 15 w Pustelniku. Tym razem zatrzymany został 47-latek z województwa opolskiego.
Za popełnione wykroczenie panom grozi co najmniej 1500 zł grzywny i orzekany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze