Wczoraj (sobota, 23 listopada) w Brzegu Dolnym zawodniczki AMS ? Mini VOLLEY? Kamienna Góra Inez Chmielewska i Magdalena Lema bez porażki wygrały Dolnośląski Turniej Volleymanii w kategorii dwójek dziewcząt.
Na starcie pojawiło się 39 zespołów m. in. MKS ?Rokita? Brzeg Dolny, Gaudia Trzebnica, UKS Kinder Volleyball Wałbrzych, UKS ?Dwójka? Milicz, Echo Twardogora, Rosiek Syców, Miękinia, Janowice Wielkie.
Rozgrywkom przyglądały się zawodniczki #Volley Wrocław Natalia Gajewska, Roksana Irzemska i Karolina Pancewicz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze